Hayranlar, Simpsonlar’ın bir kez daha mükemmel bir kehanetinin gerçekleştiğini söyledi: Ne oldu?

Böylece, ilk kez 1990 yılında ekranlarda yer alan ikinci sezonun “Her garajda iki araba” ve “Her balık için üç göz” bölümlerinde Bay Burns, Springfield’ın bulunduğu eyaletin valiliğine aday olmaya karar verir. ve Bart üç gözlü bir balık yakalıyor. Burns, Homer ve ailesiyle televizyonda yayınlanan bir akşam yemeğine oturarak halktan bir adam olduğunu göstermeye çalışır, ancak Marge, Burns’e kendi nükleer santralinin ışınladığı üç gözlü bir balığı servis ettiğinde onu ifşa eder.

Üç gözlü balık

Elbette kullanıcılar bunu tahminde bir başka “Simpsons zaferi” olarak adlandırmaya başlarken, diğerleri görüntünün gerçek olduğundan ve yapay zeka tarafından oluşturulabileceğinden emin olmadıklarını belirtti.

Ve şimdi Grönland kıyılarında “üç gözlü bir morina” yakaladığı yönünde bir yazı çıktı.

Yine de kullanıcılar, yıllar boyunca tahmin ettikleri her şey göz önüne alındığında, Simpsons yazarlarının odasında ciddi bir sihir yaşandığına dair şaka yapıyorlar. Las Vegas kaplanının antrenörünü parçalaması, Donald Trump’ın başkan olması ve Fox’un Disney tarafından satın alınması da dahil olmak üzere programlarında tahmin ettikleri birçok korkunç şey gerçekleşti.

Rock grubu Cypress Hill’in geçtiğimiz günlerde Londra Senfoni Orkestrası ile bir işbirliği yaptığını duyurması nedeniyle bazı tahminlerinin kendi kendini gerçekleştiren kehanetlere dönüşmesi de mümkün. Fikir Simpsonlar’daki bir şakadan geldi. Bu arada sitcom’un yazarları yıllar içinde pek çok şeyi nasıl bu kadar doğru tahmin edebildiklerini açıkladılar: şanslı olmak ve uzun süre ortalıkta olmak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x