26 Ekim 2023 Perşembe Akşamı Kaçırdığın Haberler

Dün akşam gözden kaçırdığınız ya da tüm detayları ile yeniden okuyup ‘ne olmuştu ya’ diyeceğiniz haberleri sizler için derledik. 

İşte 26 Ekim Perşembe akşamının gözden kaçırılmaması gereken ve mutlaka okumanız gereken içerikleri…

Provakasyonlar Devam Ediyor! Kayseri’de 3 Lise Öğrencisi Atatürk’ün Fotoğrafını Yaktığı Anları Paylaştı

Starbucks’ın Filistine destek veren bir sendikaya dava açmasının üzerine TCDD, kafeteryalarda Starbucks ürünlerinin satılmaması ile ilgili bir bildiride bulundu.

KYK’daki Asansör Yüzünden Hayatını Kaybeden Zeren’i Anmak İstediler, Ters Kelepçeyle Gözaltına Alındılar

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nün 26 -27-28 ve 29 Ekim tarihlerinde belirli saatlerde araç trafiğine kapalı olması kararı İstanbul Valiliği açıklamasıyla kaldırıldı.

Organize suç örgütü lideri olduğu gerekçesiyle hakkında kırmızı bülten çıkarılan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde ‘dijital tecrit’ altında tutulan Sedat Peker, uzun zaman sonra ilk kez videolu bir paylaşımlar kendisini gösterdi.

Melis İşiten, ‘Zaten Şov’ programına eski eşi Uraz Kaygılaroğlu’nu konuk etti. İkilinin samimi pozunu gören sosyal medya kullanıcıları boşama kararlarını bir kez daha masaya yatırdı…

Evlendikten 1 hafta sonra eşi tarafından terk edilen Zerda, kocasının geri dönmesi için çareyi Esra Erol’a çıkmakta buldu. Yayında eşine seslenen Zerda hakkında söylenenler ise herkesi şoke etti.

Dilan Polat ve eşi Engin Polat’a ait iş yerlerinde yapılan aramalar sona erdi. Ataşehir’de bulunan iş yerinde yapılan aramalarda çok sayıda belgeye ve bazı cihazlara el konuldu. Ayrıca Dilan ve Engin Polat’ın cep telefonlarına da el koyuldu.

İstanbul barajlarında su seviyesi tehdit seviyesindeyken kötü haber geldi. İstanbul’un en önemli su kaynaklarından biri olan Büyükçekmece Barajından kente su nakli durduruldu!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x